S tímto zařízením můžete okamžitě komunikovat čtyřiceti světovými jazyky

Malý přístroj umí překládat ze 40 jazyků
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Technologie 
12. ledna 2020 14:25 / Translaty
  0   0
Translaty je geniální high-tech vynález, který mění způsob komunikace lidí, kteří mluví různými jazyky. Nová technologická hračička dokáže pomoci až se čtyřicítkou světových jazyků.

Toto zařízení kapesní velikosti vám umožní komunikovat téměř s kýmkoli na naší planetě v jeho vlastním jazyce, aniž byste museli umět jediný z nich. Až dosud Translaty používali pouze světoví vůdci, ale dnes je konečně k dispozici široké veřejnosti.

Zažili jste někdy na cestách nějaké nepříjemnosti způsobené jazykovou bariérou? Určitě ano. Na jazykové kurzy buď nemáte čas, nebo třeba nejste jazykově nadaní. Díky této nové technologii vás už na cestách žádné nepříjemnosti nečekají.

Translaty byl stvořen v Japonsku, aby odboural jazykovou bariéru. Čtyřicítka světových jazyků je už opravdu dostatečný počet na to, aby se s tímto zařízením dal procestovat bez problémů celý svět.

Jak Translaty funguje?

Zařízení má v sobě zabudovaný překladač čtyřiceti světových jazyků. Pokud v přístroji nějaký jazyk postrádáte, je ho možné navíc doinstalovat pro případ, že ho potřebujete používat častěji.

Na přístroji kapesní velikosti stačí jen zvolit vybraný jazyk a položit ho třeba na stůl. Pokud pomocí Translaty budete komunikovat náhodně třeba na ulici, jednoduše ho podržíte v ruce.

Translaty překládá a komunikuje v reálném čase a překládá nejen vaše slova, ale i slova druhé strany. Přístroj je také vybaven bluetooth technologií a baterie má velkou výdrž, takže se vám na cestách jen tak nevybije.

Geniální komunikační překladač je k dostání i v Čechách a jeho cena není nijak vysoká. Pro ty, kdo hodně cestují, nebo potřebují pracovně komunikovat v zahraničí, je doslova geniálním pomocníkem.

Mirka Malá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Aktivita neutronových emisí v troskách Černobylu roste a vědci nevědí proč. Navíc průzkum je prakticky...

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Cestování

Je čas objevit pohádkově krásná místa. A nemusíte cestovat daleko

Zavřít reklamu