S tímto zařízením můžete okamžitě komunikovat čtyřiceti světovými jazyky

 Technologie 
12. ledna 2020 14:25 / Mirka Malá
  0   0
📷
2 fotografie v galerii
Malý přístroj umí překládat ze 40 jazyků Translaty
Translaty je geniální high-tech vynález, který mění způsob komunikace lidí, kteří mluví různými jazyky. Nová technologická hračička dokáže pomoci až se čtyřicítkou světových jazyků.

Toto zařízení kapesní velikosti vám umožní komunikovat téměř s kýmkoli na naší planetě v jeho vlastním jazyce, aniž byste museli umět jediný z nich. Až dosud Translaty používali pouze světoví vůdci, ale dnes je konečně k dispozici široké veřejnosti.

Zažili jste někdy na cestách nějaké nepříjemnosti způsobené jazykovou bariérou? Určitě ano. Na jazykové kurzy buď nemáte čas, nebo třeba nejste jazykově nadaní. Díky této nové technologii vás už na cestách žádné nepříjemnosti nečekají.

Translaty byl stvořen v Japonsku, aby odboural jazykovou bariéru. Čtyřicítka světových jazyků je už opravdu dostatečný počet na to, aby se s tímto zařízením dal procestovat bez problémů celý svět.

Jak Translaty funguje?

Zařízení má v sobě zabudovaný překladač čtyřiceti světových jazyků. Pokud v přístroji nějaký jazyk postrádáte, je ho možné navíc doinstalovat pro případ, že ho potřebujete používat častěji.

Na přístroji kapesní velikosti stačí jen zvolit vybraný jazyk a položit ho třeba na stůl. Pokud pomocí Translaty budete komunikovat náhodně třeba na ulici, jednoduše ho podržíte v ruce.

Translaty překládá a komunikuje v reálném čase a překládá nejen vaše slova, ale i slova druhé strany. Přístroj je také vybaven bluetooth technologií a baterie má velkou výdrž, takže se vám na cestách jen tak nevybije.

Geniální komunikační překladač je k dostání i v Čechách a jeho cena není nijak vysoká. Pro ty, kdo hodně cestují, nebo potřebují pracovně komunikovat v zahraničí, je doslova geniálním pomocníkem.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Heidi Janků se přiznala k něčemu, co původně neměla v plánu říkat

Styl

Detoxikační náplasti na nohy mohou vyvolat alergickou reakci. Neexistuje navíc důkaz, proč by měly fungovat

Dům a zahrada

Jak si ochočit morče a naučit ho slyšet na jméno

Zavřít reklamu