Technologická vymoženost, která prozradí, že na sex mají chuť oba partneři

Cílem chytrého tlačítka je zlepšit sexuální život párů
📷
Dalších 7 fotografií v galerii
 Technologie 
16. ledna 2020 16:28 / Instagram
  1   1
Jistě to každý zná. Jeden chce a druhý zrovna na sex chuť nemá, přesně to pak ve vztahu může stát za příčinou hádek a podráždění obou partnerů. Po čase už se partneři mnohdy mohou bát říkat si o sex, protože se obávají reakce protějšku.

Ale vypadá to, že na odlišné sexuální chutě již existuje lék. Co když existuje tlačítko, které lidem umožní častěji prosazovat své touhy a díky němu budete mít šťastnější vztah bez nedorozumění?

Co tlačítko může vyřešit

Kde se vzalo? Ryan a Jenn Cmichovi jsou autory nové technologické vychytávky, jde o chytré tlačítko na sex s názvem „LoveSync“. Projekt se na crowdfundingovém webu Kickstarter u uživatelů uchytil s úspěchem a díky tomu, že se na jeho výrobu vybralo dostatek peněz, první kousky si mohli zájemci pořídit již v srpnu minulého roku. Cílem LoveSync je zlepšit sexuální život párů. Jak? Tím, že si vzájemně mohou dát najevo zájem o sex v danou chvíli a sladit tak své chutě dohromady a na nic nečekat.

Tlačítko určitě pomůže partnerům mít vyrovnanější vztah, kde mezi sebou budou partneři lépe komunikovat a nebudou již vznikat neshody ohledně sexuálního chtíče. Díky speciálnímu tlačítku budou partneři vědět, kdy mají oba chuť, a tak snadno naplní své touhy, navíc je to jakousi zábavou a zároveň zcela jednoduchou formou komunikace mezi partnery. S tlačítkem ubyde nepříjemné odmítnutí a promarněné příležitosti sexuálních hrátek.

Jak tlačítko funguje

LoveSync je technologická vymoženost v podobě chytrého tlačítka, jde v podstatě o „tlačítko sexu“, které dá druhému partnerovi jednoduše najevo, že má právě na milostné hrátky náladu. Chytré tlačítko umožňuje říci si jednoduchou formou o sex. A jak to celé vlastně funguje? LoveSync se vyrábí v páru, budete tedy mít k dispozici tlačítko pro vás i pro vašeho partnera. Umístíte tlačítka třeba na noční stolky, stisknete v případě chuti a čekáte.

A co máte dělat, když máte chuť? Přesně v ten moment tlačítko stisknete a nastavíte časové okno, po tuto dobu jste přístupni k hrátkám. Váš partner díky rozsvícenému tlačítku uvidí, že zrovna máte chuť na sex a během určité doby může i váš partner dát signál, že má také chuť, v ten moment by se pak obě dvě tlačítka rozzářila a intimní chvilce by tak nic nebránilo.

A co když jeden z partnerů chuť prostě nemá? Pokud druhý partner tlačítko nezmáčkne, váš požadavek po určité době vyprší. Svoji žádost navíc můžete mimo jiné kdykoli stáhnout dlouhým podržením tlačítka. A jak se tlačítka nabíjí? Napájení zajistí USB konektor. A kolik LoveSync vlastně stojí? V přepočtu zhruba 1 200 Kč.

Má to i stinné stránky?

Chytré tlačítko má však i své nevýhody. Například je zatím zcela závislé na přísunu elektřiny přes USB port, budete tedy vždy potřebovat zásuvku. A pak tu samozřejmě existuje možnost, že mezi vaše touhy vstoupí omylem ještě někdo třetí, jako například váš domácí mazlíček nebo vaše dítě, kteří mohou omylem tlačítko stisknout místo vás, a tak může dojít k opravdu nepříjemnému nedorozumění. Lepší by tedy možná z tohoto hlediska bylo, kdyby LoveSync fungoval jako mobilní aplikace.

Vychytávka nebo zlo?

LoveSync má pomoci k lepšímu fungování komunikace ve vztahu ohledně sexuální touhy, ale otázkou je, zda už tato vychytávka není příliš. Zasahuje totiž do nejintimnější části životů jejich uživatelů. Díky ní se sice jedinci nebudou cítit odmítnutí, ale neodcizí je to tak trochu, když si zvyknout jen mačkat tlačítko a mít tak hned to, co chtějí? Možná by technologie neměly vstupovat mezi partnery a jejich ložnici. Romantiku a svádění vám tlačítko nevynahradí. Dále čtěte: Češka vytvořila aplikaci, která může pomoci lidem, kteří trpí depresemi.

Blanka Štiková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Speciální gravitační detektor zachytil extrémně vzácné kosmické signály. Mohou pocházet z počátků...

Dům a zahrada

Jak vybrat ideální pelíšek pro vašeho psa. Důležitá je nejen velikost a materiál, ale i barva

Cestování

Nejlepší čas pro milovníky nádherné a čisté přírody přichází právě teď. Nepromeškejte ho

Zavřít reklamu