Samsung představí nové telefony. Bude mezi nimi jeden technologický unikát

 PC a Mobily 
08. února 2020 07:23 / Lukáš Bauer
  0
📷
3 fotografie v galerii
Takto by mohl vypadat nový telefon od Samsungu Internet
Společnost Samsung již brzy představí své nové vlajkové lodi mezi smartphony. Kromě oblíbené série S11 je pravděpodobné, že společnost představí také svůj druhý pokus o telefon se skládacím displejem s názvem Galaxy Z Flip. Na internetu se také objevily zprávy o tom, že si Samsung pohrává s myšlenkou inovativního designu ve tvaru písmene V.

Jihokorejský gigant Samsung se chystá představit novou řadu oblíbených smartphonů S11 a mimo to je pravděpodobné, že společnost představí také telefon s ohýbacím displejem s názvem Galaxy Z Flip. Podle uniklých informací si společnost také pohrává s myšlenkou nového telefonu s véčkovým designem.

Na svém Twitteru sdílel reportér Ben Geskin krátké video týkající se nového telefonu. Tento reportér již v minulosti několikrát zveřejnil uniklé informace o různých zařízeních nejen Samsungu. 

Na videozáznamu je vidět zařízení téměř čtvercového tvaru ve fialové barvě. Po otevření zařízení se rozloží velký displej s kamerou. Zařízení má také dvojici kamer na své zadní straně a panel s digitálními hodinami a dalšími ukazateli.

Podle starších informací by mohl být telefon vybaven displejem s úhlopříčkou 6,7 palce a rozlišením 2636 x 1080 bodů, přičemž poměr stran by vycházel na 22: 9. Do Galaxy Z Flip by se měl dostat starší procesor Snapdragon 855 Plus a osm gigabajtů operační paměti.

Telefon by neměl mít ani otvor pro sluchátka či paměťové karty. Úložný prostor by měl být 256 gigabajtů. Jedná se tak už o druhý pokus Samsungu představit skládací telefon. První zařízení tohoto druhu s názvem Galaxy Fold společnost představila vloni, ale telefon měl problémy s displejem. Dále čtěte: Samsung představil dlouho očekávanou novinku. Ohebný telefon.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít