Samsung představí nové telefony. Bude mezi nimi jeden technologický unikát

Takto by mohl vypadat nový telefon od Samsungu
📷
Další 2 fotografie v galerii
 PC a Mobily 
08. února 2020 07:23 / Internet
  0   0
Společnost Samsung již brzy představí své nové vlajkové lodi mezi smartphony. Kromě oblíbené série S11 je pravděpodobné, že společnost představí také svůj druhý pokus o telefon se skládacím displejem s názvem Galaxy Z Flip. Na internetu se také objevily zprávy o tom, že si Samsung pohrává s myšlenkou inovativního designu ve tvaru písmene V.

Jihokorejský gigant Samsung se chystá představit novou řadu oblíbených smartphonů S11 a mimo to je pravděpodobné, že společnost představí také telefon s ohýbacím displejem s názvem Galaxy Z Flip. Podle uniklých informací si společnost také pohrává s myšlenkou nového telefonu s véčkovým designem.

Na svém Twitteru sdílel reportér Ben Geskin krátké video týkající se nového telefonu. Tento reportér již v minulosti několikrát zveřejnil uniklé informace o různých zařízeních nejen Samsungu. 

Na videozáznamu je vidět zařízení téměř čtvercového tvaru ve fialové barvě. Po otevření zařízení se rozloží velký displej s kamerou. Zařízení má také dvojici kamer na své zadní straně a panel s digitálními hodinami a dalšími ukazateli.

Podle starších informací by mohl být telefon vybaven displejem s úhlopříčkou 6,7 palce a rozlišením 2636 x 1080 bodů, přičemž poměr stran by vycházel na 22: 9. Do Galaxy Z Flip by se měl dostat starší procesor Snapdragon 855 Plus a osm gigabajtů operační paměti.

Telefon by neměl mít ani otvor pro sluchátka či paměťové karty. Úložný prostor by měl být 256 gigabajtů. Jedná se tak už o druhý pokus Samsungu představit skládací telefon. První zařízení tohoto druhu s názvem Galaxy Fold společnost představila vloni, ale telefon měl problémy s displejem. Dále čtěte: Samsung představil dlouho očekávanou novinku. Ohebný telefon.

Lukáš Bauer | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Archeologové odkryli masový hrob křižáků. Mohl je pomoci pohřbít i sám Ludvík IX

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Cestování

Nejlepší čas pro milovníky nádherné a čisté přírody přichází právě teď. Nepromeškejte ho

Zavřít reklamu