Zatímco mnohé automobilky pařížský autosalon vynechají, jiné připravují exkluzivní podívanou

Peugeot na domácí půdě ukáže hned tři světové premiéry
📷
Dalších 7 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
28. září 2018 16:45 / Peugeot
  0   0
Tradiční autosalon v metropoli nad Seinou vypukne už 4. října. Některé automobilky, které zde v minulosti předváděly své skvosty, tu ale tentokrát nepotkáte. Mnohé se totiž rozhodly Paříž letos vypustit. To ale neplatí pro francouzské značky, ty se naopak chystají na letošním pařížském autosalonu ukázat v plné kráse.

Jednu z nejzářivějších expozic slibuje značka Peugeot. Oznámila hned tři světové premiéry, je tedy nač se těšit!

Radikální  kombi 508 SW

Značka Peugeot nový Peugeot 508 SW jen několik dní po zahájení prodeje fastbacku. Design nového Peugeotu 508 SW je díky jeho nízké a dynamické siluetě ohromující. Podařilo se mu snoubit atletickou eleganci a praktičnost z hlediska prostornosti, objemu a přístupu do zavazadlového prostoru. Vynikající nápravový systém nového modelu Peugeot 508 SW, který je pro značku typický, zajišťuje jak vynikající stabilitu, tak dokonalou kontrolu nad pohyby karoserie. Vůz je vybaven kabinou Peugeot i-Cockpit® nejnovější generace. Jeho koncepce je zaměřená na efektivitu, bezpečnost a komfort a současně je příslibem intenzivních pocitů z jízdy.

Koncepční vůz e-LEGEND

Peugeot představuje vzrušující vizi ztělesňující potěšení z jízdy: nejnovější koncepční vůz Peugeot e-Legend, jež má podobu nádherného ikonického vozidla. Koncept, který naznačuje, jaká bude podle značky budoucnost automobilového odvětví, je oslavou genů a elegance značky Peugeot. Nabízí samočinné řízení, konektivitu, široké možnosti personalizace a 100% elektrický pohon. Styl nově pojímá hlavní znaky vozu Peugeot 504 Coupé. Má lehkou, atletickou, výraznou a vybroušenou siluetu. K dispozici jsou čtyři režimy řízení, dva autonomní a dva manuální, z nichž si může řidič kdykoli vybrat. V interiéru vás ohromí digitální 49palcový displej zakřivený směrem k cestujícím, kteří si na něm mohou pouštět filmy, mediální obsah nebo dle zvoleného režimu řízení sledovat silnici.

Nové motorizace Plug-in Hybrid

Peugeot v Paříži představuje své nové benzínové motorizace Plug-in Hybrid. Motor Hybrid doplní na podzim roku 2019 nabídku motorů modelu Peugeot 508 a motor Hybrid4 (pohon všech čtyř kol) nabídku u modelu Peugeot 3008. Nové režimy řízení zahrnují elektrický režim ZEV (nulové emise), 4×4 (Hybrid4), Sport nebo univerzální režim Hybrid. Technologie je jednoduchá a intuitivní, výsledkem je komplexní svoboda: svoboda užívání vozidel přizpůsobených mimoměstské, městské nebo outdoorové jízdě. Svoboda výběru pohonu dvou nebo čtyř kol, výkonu 225 nebo 300 koní či možnost volby verze karoserie: fastback, SW nebo SUV.

A to není všechno!

Stánek PEUGEOT o rozloze více než 2 000 m² přivítá návštěvníky od 4. do 14. října v Pavilonu 1. Cílem jeho moderního čistého designu je nabídnout veřejnosti příjemný zážitek ze setkání s novinkami značky, jejichž nabídka je letos opravdu bohatá. Kromě tří premiér zde uvidíte například: monumentální 12,5metrovou sochu lva,  showcar Peugeot Rifter 4×4 Concept, vůz Peugeot 208 WRX Sébastiena Loeba, kolekci jízdních kol včetně čtyř nových elektrokol, expozici skútrů, přehlídku originálních designových kousků vytvořených studiem Peugeot Design Lab aj.

Ema Maxová | inStory.cz
Témata: Peugeot, vozy, automobil
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Meteorit, který dopadl do oblasti Michiganu, obsahuje mimozemské organické sloučeniny

Dům a zahrada

Připravte své radiátory na zimu. Důležité je správné odvzdušnění

Cestování

Opravdový poklad mezi ostrovy. Na návštěvu bez povolení ale zapomeňte

Zavřít reklamu