Apple uvede příští rok na trh trojici nových iPhonů! Jaké to budou?

Apple představí v příštím roce minimálně tři nové modely
📷
Další 1 fotografie v galerii
 PC a Mobily 
16. listopadu 2017 16:24 / Apple
  0   1
Nově se objevily informace o tom, že společnost Apple plánuje během příštího roku uvést na trh až tři nové telefony. Zprávu zveřejnil uznávaný analytik z oblasti informačních technologií Ming-Chi Kuo.

Podle analytika Kua bude dvojice novinek vyšší třídy vybavena OLED displejem o úhlopříčkách 5,8 a 6,5 palce s rozlišením 458 pixelů na palec. Třetí, levnější z telefonů, bude mít LCD displej s úhlopříčkou 6,1 palce.

Telefony budou mít inovovaný hardware a nové funkce. Do výbavy všech modelů vstoupí kamerový systém se snímáním hloubky scény pro obličejovou biometrii, stejně jako design, který se snaží s co nejužším rámem využít pro zobrazování maximum čelního prostoru smartphonu.

Úhlopříčky displejů, jejich rozlišení a různé nadstandardní funkce budou zařízení dělit mezi uživatelské segmenty střední a vyšší třídy. Ani jeden z nových telefonů však nebude přímo konkurovat nedávno představenému iPhone X. Mají se stát spíše rozšířením pro pokrytí všech segmentů, podobně jako v minulosti například iPhone SE.

OLED technologii s vyšším kontrastem a širší paletou barev očekávají spotřebitelé v mobilech už několik let. Firmy však při nasazování technologie brzdí technické omezení výrobních linek, stejně jako vyšší výrobní náklady.

Analytik Ming-Chi Kuo často přináší přesné informace ze svých zdrojů v dodavatelském řetězci společnosti Apple. V minulosti, dlouho před uvedením žhavé novinky iPhone X, například přesně popsal 5,8palcový displej, skleněný design s nerezovou ocelí, absenci Touch ID, 3D snímání a několik dalších funkcí, které se skutečně u vlajkové lodi Apple nakonec objevily.

Kuo údajně také informoval o tom, že se v příštím roce objeví iPhone s úhlopříčkou 6,46 palce, což by mohlo naznačovat, že se blíží iPhone X Plus.

Lukáš Bauer | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci objevili hluboko v pralese tvora, který byl považován za vyhynulého

Dům a zahrada

Pískoviště dokáže na zahradě vytvořit i naprostý nešika. Chce to jen dobrý nápad

Cestování

Chcete zažít dovolenou ve stylu filmu Mamma Mia? Vydejte se na chorvatský ostrov Vis

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu