Kvalitní moderní ojetý vůz šetří vaši kapsu a je také bezpečnější

 Auto-Moto 
29. září 2019 20:12 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
V široké nabídce zánovních vozů dominují nadstandardně vybavené modely značek Citroën a Peugeot Emil Frey Select
České autobazary přetékají ojetými vozy, jejichž věk přesáhl deset let. Tisíce starších ojetin k nám totiž proudí z okolních států. I proto se průměrné stáří tuzemského vozového parku stále zvyšuje.

Za první pololetí opět narostlo o 0,19 roku na hodnotu 14,82 roku, což nás řadí na chvost celé Evropské unie a spolu s dovozy starých a nekvalitních aut ze zahraničí představuje vážný problém jak pro bezpečnost provozu, tak ekologickou zátěž. Automobilová technika ovšem udělala za poslední dekádu obrovský krok dopředu a navíc je cenově dostupnější než dřív, takže si ji mohou dopřát i ti, kteří si nemohou či nechtějí kupovat zcela nový vůz.
 
Je však třeba vědět, kde si ojetý vůz pořídit. Dobrou volbou jsou značkové programy a prodejci zaměřující se na mladé ojetiny a roční vozy. Jedním z těchto programů je nově vzniklý projekt Emil Frey Select. S ním dostanete kvalitu a jistotu srovnatelnou s novými auty.

U Emil Frey Select se díky serióznímu přístupu dle švýcarských standardů vyvarujete také dalších významných rizik spojených s koupí ojetiny – všechny vozy v nabídce mají naprosto jasný původ, stav kilometrů a transparentní servisní historii. Vždyť na certifikované ojeté vozy nabízí Emil Frey Select zcela zdarma roční záruku, která může být v některých případech rozšířena až na dva roky! Tato záruka kryje 15 konstrukčních skupin celého auta a takřka kopíruje záruku na nové vozy. Lze ji dokonce uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě a její součástí je rovněž asistenční služba.
 
V široké nabídce zánovních vozů dominují nadstandardně vybavené modely značek Citroën a Peugeot, nicméně zákazník má samozřejmě na výběr i z modelů jiných výrobců. Kompletní nabídku najdete na webu www.emilfreyselect.cz, nebo můžete navštívit jedno ze čtyř prodejních míst v Praze (Kolbenova, Pražská, Skorkovská a Pekařská).

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Tech

Rusové mají novou ponorku. Jmenuje se Generalissimus Suvorov a veze jaderné střely

Zavřít reklamu