Dodávka roku 2019 už zná svoji cenu. A od listopadu lze objednat i v ČR

 Auto-Moto 
11. listopadu 2018 10:06 / Ema Maxová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Titul Van Of The Year vybojovaly letos hned tři modely Peugeot
Titul Van Of The Year je jedním z nejprestižnějších ocenění v automobilovém světě. Vyhlašuje se každoročně na mezinárodním veletrhu užitkových vozů v Hannoveru. V letošním roce ho vybojovalo trio Peugeot Partner, Berlingo Van a Opel Combo.

Proč hned tři modely? Jedná se o vozy postavené na stejné platformě, mají stejný technický základ a sjíždějí ze stejné výrobní linky.

Zřejmě vás při pohledu na ně nenapadne, jak velkou roli v prodejích koncernu PSA, kam všechny tři značky patří, hraje. Segment těchto menších dodávek představuje ročně v Evropě statisíce vozů. A skupina PSA v něm jednoznačně dominuje s takřka třetinovým tržním podílem. Nejúspěšnější z trojice oceněných modelů – Peugeot Partner – si v loňském roce připsal 77 306 prodaných vozů, což je pro představu čtyřikrát více než celý trh lehkých užitkových vozů v ČR v roce 2017.

Pozoruhodné je, že titul Van Of The Year 2019 vozy získaly ještě před uvedením na trh. Pozoruhodné z toho důvodu, že ještě neměly mnoho času přesvědčit o svých kvalitách. Zároveň je ale získání nejcennějšího titulu ve světě užitkových vozů zavazující. Zvýší zájem zákazníků, a na ten je třeba včas zareagovat. Není proto divu, že značka Peugeot v ČR otevřela v předstihu objednávky do výroby. Peugeot je nejprodávanější značkou užitkových vozů na českém trhu a své vedoucí postavení na trhu Peugeot nechce přijít, proto si pospíšil a několik měsíců před oficiálním uvedením vozu na trh zveřejnil ceny.

Ceník modelu NOVÝ PEUGEOT PARTNER startuje už na 289 900 Kč bez DPH, k tomu navrch servis na 2 roky zdarma. Nabídka dostupných verzí zahrnuje dvě úrovně výbavy, dvě délky karoserie (4,40 a 4,75 m), objem nákladového prostoru mezi 3,90 m3 a 4,40 m3, nosnost až 975 kg a řadu dieselových motorů s výkony od 75 po 130 koní. Kromě atraktivních cen mohou klienti objednávat i akční pakety jako například klimatizace + rádio s Bluetooth za 15 000 Kč. Kompletní ceník najdete na www.peugeot.cz.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Olga Lounová se raduje z narození dcery. Z placenty si dokonce nechala zhotovit několik produktů

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Tech

Fotbalový šampionát začíná. Hrát se bude na stadionu z kontejnerů, který bude poté rozebrán a použit...