Způsob, jakým držíte svůj mobil, dokáže prozradit hodně o vaší osobnosti

 PC a Mobily 
18. května 2022 11:01 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Nejčastěji lidé drží mobil v jedné ruce a používají palec Unsplash
Vše co děláme, vypovídá o tom jací jsme. To je velká psychologická pravda. I naše gesta dokáží vyzradit hodně o naší osobnosti a teď abychom si dokonce dávali pozor na to, jak držíme vlastní mobil.

I způsob, jakým mobil držíme v ruce, o nás dokáže hodně vypovědět. A to jsme si dosud mysleli, že na tom vůbec nezáleží, že to nemůže být důležité. Prostě každý drží telefon nějakým způsobem, který mu je pohodlný. Ale není to pravda.

Držení telefonu v jedné ruce

To je ten způsob, kdy si vystačíte s jednou rukou a palec používáte pro ovládání displeje. Pokud je to i váš případ, pak jste především sebevědomí lidé, kteří se dokáží vypořádat se vším, co jim život přinese. Jste i do jisté míry bezstarostní a většinu života také šťastní.

Držení telefonu v jedné ruce a používání palce druhé ruky

Pokud držíte mobil tímto způsobem, tedy telefon si položíte do jedné ruky a palec druhé ruky používáte k ovládání displeje a rolování, pak jste s největší pravděpodobností velmi pragmatičtí. V reálném životě to znamená, že nijak zvlášť neriskujete, jste trochu opatrní, ale zároveň také patříte mezi empatické lidi, kteří se zajímají o ostatní,

Držení telefonu v obou rukách a používání obou palců

Pokud používáte svůj mobil tímto způsobem, pak jste velmi energičtí a také kreativní lidé. To znamená, že si nejen rádi užíváte večírky a party, ale také dokážete rychle najít řešení na prakticky jakýkoliv problém. Díky vaší zálibě ve večírcích to ale nejspíš nebudete mít ve vztazích úplně snadné.

Držení telefonu v jedné ruce a používání ukazováčku druhé ruky

Pokud držíte svůj mobil tímto způsobem, pak jste opravdu velmi kreativní lidé. Máte velkou představivost, neustále něco vymýšlíte a taky máte velmi dobré nápady, které vám vaše okolí mnohdy závidí. Všechno se vám nakonec vždy podaří, i když třeba musíte začít znovu v novém zaměstnání. Rádi se bavíte s přáteli, ale dokážete bez problémů trávit čas i o samotě. Alespoň tak máte prostor pro vymýšlení nových věcí.

Autorský článek, další zdroj: Beauty AAL

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město