Kupujte ojetý vůz a užívejte si to, jako byste kupovali nový

Vše vyřídíte na jednom místě, od pojištění až po přihlášení
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
20. února 2019 21:31 / Emil Frey Select
  0   0
Kupovat nové auto je pro mnoho z nás příjemným slavnostním zážitkem. Pořizovat ojeté auto už méně. Přitom se i při nákupu auta z druhé ruky můžete cítit, jako byste si přijeli do navoněného showroomu pro fungl nový vůz. Stačí jen vědět, kam zajít a zvolit experta, kterému můžete věřit.

Nákup ojetiny má spousta z nás spojený s nepříliš reprezentativním prostředím autobazaru. Jenže časy se mění. V centru ojetých vozů EMIL FREY SELECT se budete ve všech ohledech cítit, jako byste kupovali nový vůz. Doslova si to užijete!
 
Odjíždět právě pořízeným ojetým vozem s úsměvem na tváři a nestrachovat se, jaké závady se během následujících kilometrů objeví? Možná to někomu zní jako pohádka, ale už nemusí. Program certifikovaných ojetých vozů EMIL FREY SELECT totiž na český trh zavedl zcela nové přístupy a vysoké standardy, jež jsou definovány švýcarským majitelem.

Kromě perfektně zpracované komplexní nabídky zhruba 1 000 ojetých vozů, která je na webu www.emilfreyselect.cz, patří ke kultivovanému prodeji také nově vybudovaný showroom v pražských Vysočanech (Kolbenova 273/3), který je svými službami a pojetím k nerozeznání od prodeje nových aut. O zákazníky se zde postarají odborně proškolení prodejci, kteří kromě detailní znalosti stavu nabízených ojetých vozů, pomohou rovněž s pojištěním, financováním či přihlášením vozu.

A tím výčet výhod ani zdaleka nekončí. Naopak – jedním z hlavních triumfů je smluvně zakotvená roční záruka na všechny ojeté vozy s přísnou certifikací EMIL FREY SELECT. Ta kryje 13 konstrukčních skupin, prakticky kopíruje záruku na nová vozidla a platí v celé Evropské unii. U EMIL FREY SELECT se zkrátka budete cítit jako u prodejce nových aut a stejně tak vůz, který si vyberete, bude po technické stránce v dokonalé kondici.
 
Značnou část nabídky programu EMIL FREY SELECT představují vozy značek Peugeot, Citroën, DS a Subaru, což jsou značky kterých švýcarská firma Emil Frey výhradním dovozcem do ČR. Program ojetých vozů tak absorbuje všechna referentská, služební a předváděcí auta, a to nejen z Česka, ale z celé rozsáhlé prodejní sítě Emil Frey v Evropě. Toužíte-li například po vysoce žádaných SUV Peugeot 3008 či 5008, nebo nejprodávanějším malém SUV v ČR, Peugeotu 2008, s minimálním nájezdem, v perfektním stavu a za příznivou cenu, je showroom EMIL FREY SELECT tím pravým místem, kde nakupovat. A zaručeně se přitom budete cítit, jako byste kupovali nové!

Ema Maxová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Měsíc narušuje náš spánek. Vědci v nové studii potvrdili, že lunární cykly na nás opravdu mají vliv

Dům a zahrada

Staré dobré hašené vápno. Výborně ochrání stromy před mrazy

Cestování

Hledáte nejkrásnější místo na planetě? Nemusíte jezdit daleko

Zavřít reklamu