I vaše auto může vydělávat peníze pomocí jednoduché aplikace pro sdílení vozů

Aplikace spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
28. ledna 2019 14:49 / Shutterstock
  0   0
Statistiky uvádějí, že je v České republice registrováno cca 5,5 milionu osobních aut, která v průměru až 95 % času stojí na ulici nebo v garáži. A co vaše auto?

Pokud ho denně nevyužíváte, zkuste využít aplikaci HoppyGo. Ta jednoduše řečeno spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS.

A jak tedy na to? Stáhněte si aplikaci HoppyGo do svého mobilního telefonu a zaregistrujte se. HoppyGo si vás následně prověří. Od majitelů aut si aplikace vyžádá jen kopii technického průkazu a případně plnou moc, pokud nejste přímým vlastníkem auta.

Jakmile HoppyGo auto schválí, označíte si v kalendáři dny, kdy ho chcete pronajímat, a čekáte na první výpůjčku. A protože je pro HoppyGo bezpečnost na prvním místě, tak jediné omezení u aut je jejich věk. Kromě zachovalých veteránů v ní nenajdete žádná auta starší dvaceti let. Pokud se bojíte své auto půjčovat, tak provozovatel aplikace HoppyGo ujišťuje, že v ceně zápůjčky je automaticky započítané havarijní pojištění, které chrání majitele vozu nejen v případě autonehody, ale také proti odcizení, živelní události, anebo vandalismu a poškození.

Nad rámec standardního havarijního pojištění je dále sjednáno pojištění i pro případ zpronevěry a podvodu. Pojištění se aktivuje při každém pronájmu auta jeho předáním řidiči a končí vrácením auta jeho majiteli. 

A kolik si můžete pomocí svého auta takto přivydělat? Tak tedy podle dat provozovatele si v HoppyGo vydělají majitelé aut v průměru cca 4 tisíce korun za měsíc. Záleží samozřejmě na vás, jak často a na jak dlouho umožníte výpůjčky řidičům. Cenu výpůjčky si navíc určuje každý sám. 

Marek Pokorný | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Za kriminální chování lidí může stále více znečištěné ovzduší, varují vědci

Dům a zahrada

Milujete roztomilé muchomůrky? Ozdobte jimi vaši zahradu

Cestování

Tipy, kdy je nejlepší čas vypravit se do Španělska

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu