I vaše auto může vydělávat peníze pomocí jednoduché aplikace pro sdílení vozů

Aplikace spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
28. ledna 2019 14:49 / Shutterstock
  0   0
Statistiky uvádějí, že je v České republice registrováno cca 5,5 milionu osobních aut, která v průměru až 95 % času stojí na ulici nebo v garáži. A co vaše auto?

Pokud ho denně nevyužíváte, zkuste využít aplikaci HoppyGo. Ta jednoduše řečeno spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS.

A jak tedy na to? Stáhněte si aplikaci HoppyGo do svého mobilního telefonu a zaregistrujte se. HoppyGo si vás následně prověří. Od majitelů aut si aplikace vyžádá jen kopii technického průkazu a případně plnou moc, pokud nejste přímým vlastníkem auta.

Jakmile HoppyGo auto schválí, označíte si v kalendáři dny, kdy ho chcete pronajímat, a čekáte na první výpůjčku. A protože je pro HoppyGo bezpečnost na prvním místě, tak jediné omezení u aut je jejich věk. Kromě zachovalých veteránů v ní nenajdete žádná auta starší dvaceti let. Pokud se bojíte své auto půjčovat, tak provozovatel aplikace HoppyGo ujišťuje, že v ceně zápůjčky je automaticky započítané havarijní pojištění, které chrání majitele vozu nejen v případě autonehody, ale také proti odcizení, živelní události, anebo vandalismu a poškození.

Nad rámec standardního havarijního pojištění je dále sjednáno pojištění i pro případ zpronevěry a podvodu. Pojištění se aktivuje při každém pronájmu auta jeho předáním řidiči a končí vrácením auta jeho majiteli. 

A kolik si můžete pomocí svého auta takto přivydělat? Tak tedy podle dat provozovatele si v HoppyGo vydělají majitelé aut v průměru cca 4 tisíce korun za měsíc. Záleží samozřejmě na vás, jak často a na jak dlouho umožníte výpůjčky řidičům. Cenu výpůjčky si navíc určuje každý sám. 

Marek Pokorný | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci zjistili, co kromě genů vede k dlouhému životu

Dům a zahrada

Vypěstujte si asijskou superbylinu, zdroj cenných minerálů a vitaminů

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Zavřít reklamu