Dodávka roku 2019 už zná svoji cenu. A od listopadu lze objednat i v ČR

Titul Van Of The Year vybojovaly letos hned tři modely
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
11. listopadu 2018 10:06 / Peugeot
  2   0
Titul Van Of The Year je jedním z nejprestižnějších ocenění v automobilovém světě. Vyhlašuje se každoročně na mezinárodním veletrhu užitkových vozů v Hannoveru. V letošním roce ho vybojovalo trio Peugeot Partner, Berlingo Van a Opel Combo.

Proč hned tři modely? Jedná se o vozy postavené na stejné platformě, mají stejný technický základ a sjíždějí ze stejné výrobní linky.

Zřejmě vás při pohledu na ně nenapadne, jak velkou roli v prodejích koncernu PSA, kam všechny tři značky patří, hraje. Segment těchto menších dodávek představuje ročně v Evropě statisíce vozů. A skupina PSA v něm jednoznačně dominuje s takřka třetinovým tržním podílem. Nejúspěšnější z trojice oceněných modelů – Peugeot Partner – si v loňském roce připsal 77 306 prodaných vozů, což je pro představu čtyřikrát více než celý trh lehkých užitkových vozů v ČR v roce 2017.

Pozoruhodné je, že titul Van Of The Year 2019 vozy získaly ještě před uvedením na trh. Pozoruhodné z toho důvodu, že ještě neměly mnoho času přesvědčit o svých kvalitách. Zároveň je ale získání nejcennějšího titulu ve světě užitkových vozů zavazující. Zvýší zájem zákazníků, a na ten je třeba včas zareagovat. Není proto divu, že značka Peugeot v ČR otevřela v předstihu objednávky do výroby. Peugeot je nejprodávanější značkou užitkových vozů na českém trhu a své vedoucí postavení na trhu Peugeot nechce přijít, proto si pospíšil a několik měsíců před oficiálním uvedením vozu na trh zveřejnil ceny.

Ceník modelu NOVÝ PEUGEOT PARTNER startuje už na 289 900 Kč bez DPH, k tomu navrch servis na 2 roky zdarma. Nabídka dostupných verzí zahrnuje dvě úrovně výbavy, dvě délky karoserie (4,40 a 4,75 m), objem nákladového prostoru mezi 3,90 m3 a 4,40 m3, nosnost až 975 kg a řadu dieselových motorů s výkony od 75 po 130 koní. Kromě atraktivních cen mohou klienti objednávat i akční pakety jako například klimatizace + rádio s Bluetooth za 15 000 Kč. Kompletní ceník najdete na www.peugeot.cz.

Ema Maxová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

V atmosféře jednoho z měsíců existují bouře a deště jako na Zemi. Vědci získali první důkazy

Dům a zahrada

Pořizujeme nové dveře: Jsou lepší levé, nebo spíš pravé?

Cestování

Máte rádi dobrodružství a chcete po světě cestovat opravdu levně? Zkuste plavbu na nákladní lodi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu