Emil Frey Select: Prodej ojetých vozů s pověstnou švýcarskou precizností a kvalitou

 Auto-Moto 
02. dubna 2018 14:13 / Ema Maxová
  0
Loading...
📷
4 fotografie v galerii
Prodej ojetin „po švýcarsku“ Emil Frey Select
Švýcarská rodinná firma Emil Frey působí v automobilovém světě už od roku 1924. Za téměř 100 let existence se rozšířila do celé Evropy, kde prodává vozy takřka 20 značek.

Poté, co nedávno koupila zastoupení značek Peugeot v Citroën v pěti zemích, stala se největším distributorem automobilů v Evropě. Dosud ji zajímaly jen nové vozy, nyní se ovšem zaměřuje i na ty ojeté. Nečekejte ale žádný bazar, Emil Frey se do businessu s ojetými vozy pustil s pověstnou švýcarskou precizností a kvalitou. Spustil projekt Emil Frey Select a jako pilotní zemi si zvolil Českou republiku.

Emil Frey Select je program zaměřující se na prověřené a kvalitní ojeté vozy. Jeho cílem je zvýšit úroveň prodeje a nabídnout služby zdaleka převyšující aktuální úroveň trhu. Od toho si švýcarská firma slibuje, že se prosadí na trhu ojetých vozů nejprve v ČR a následně i za hranicemi. Základním kamenem je kvalitní nabídka vozidel. Tu najdete na stránkách www.emilfreyselect.cz. Emil Frey do ní zařazuje jen vozy z prověřených zdrojů, ostatně většinu z nich prodali jeho dealeři jako nové, takže znají jejich servisní historii i technický stav. Přesto každé vozidlo projde přísnou předprodejní prohlídkou. Kontroluje se 30 oblastí ověřujících mechanické části, vzhled i interiér. Odhalí-li kontrola rýhu v laku, nefunkční asistenční systém, svítící kontrolku - vše musí být opraveno!

Uspěje-li vůz v této náročné zkoušce a současně vyhoví kritériím - stáří do osmi let a nájezd do 180 000 kilometrů - získá certifikát Emil Frey Select Premium a zákazník dostane zdarma na vůz plnohodnotnou minimálně roční záruku bez omezení nájezdu, navíc platnou v celé Evropě. Záruka kryje 13 konstrukčních skupin a takřka kopíruje garanci na nová vozidla. Klient má možnost si přikoupit i prodlouženou záruku na 24 měsíců. Toto vám většinou nenabídnou ani značkové prodeje prémiových automobilek.

Emil Frey Select Premium znamená:

  • Pouze prověřené vozy s nájezdem do 180 000 kilometrů a osm let stáří
  • Vozy všech značek do 3,5 tuny
  • Záruka Emil Frey Select v minimální délce 12 měsíců zdarma
  • Celoevropská platnost záruky
  • Možnost prodloužení záruky na 24 měsíců
  • Jednotný systém přípravy a certifikace vozidla
  • Certifikát Emil Frey Select Premium
  • Prohlídka zdarma po 12 měsících /10 000 kilometrech
  • Možnost výměny vozu do 30 dnů bez udání důvodu
  • Zvýhodněné financování a pojištění

Některé vozy starší osmi let nebo s vyšším nájezdem mohou být stále kvalitní, takže se v programu mohou objevit, musí ale prokázat svůj perfektní technický stav. Projdou-li přísnou předprodejní prohlídkou, dostanou certifikát Emil Frey Select, ovšem nikoli záruku. Naopak zákaz vstupu mají vozy s pochybným původem, s neověřitelnou servisní historií, po rozsáhlejší havárii či ty, které předprodejní prohlídkou neprojdou.

Pokud vás program Emil Frey Select zaujal, zajděte se podívat do zcela nového reprezentativního centra prodeje ojetých vozů v Praze 9  - Vysočanech. Disponuje nejen velkou výstavní plochou pro desítky aut a potřebným servisním zázemím, ale především profesionálně vyškoleným personálem, který je kdykoliv připraven zákazníkům pomoci s výběrem vozu či poskytnout veškeré související služby od pojištění, přes financování až po přihlášení vozu. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná