Společnost Apple přiznala hardwarové problémy nového iPhone X a počítače MacBook Pro

 PC a Mobily 
12. listopadu 2018 10:28 / Lukáš Bauer
  0
📷
1 fotografie v galerii
Apple přiznal potíže s novým MacBookem Pro Internet
V pátek zástupci společnosti Apple vydali tiskovou zprávu, ve které připustili, že se nový iPhone X a 13palcový MacBook Pro potýká s hardwarovými problémy. Podle společnosti se jedná o problémy s dotykovou plochou displejů, která v některých případech nemusí fungovat správně.

Hned dva nové produkty společnosti Apple mají podle tiskové zprávy hardwarový problém. Jedná se o potíže s dotykovým displejem, který v některých případech nemusí na dotyk reagovat správně, jak společnost později uvedla na svých stránkách.

Společnost také ve zprávě popsala několik incidentů, které mohou být vadným hardwarem způsobeny. Mezi ty nejzávažnější patří špatná reakce obrazovky na dotyk uživatele. Uživatelé s těmito vadnými výrobky společnosti Apple si mohou zdarma nechat displeje vyměnit.

Odhalení problému předcházely několikaměsíční stížnosti zákazníků. Podobný problém řešila společnost v roce 2016 u telefonu iPhone 6 Plus.

Apple také uvedl, že další problémy se mohou vyskytnou také u 13palcového MacBook Pro (bez dotykového panelu), který se prodával v období od června 2017 do června 2018. V tomto případě má jít o možnou ztrátu dat způsobenou selháním disku.

Společnost i tyto výrobky opraví svým zákazníkům zdarma. V autorizované prodejně si lze podle sériového čísla ověřit, zda zařízení spadá do vadné série a případně bude zdarma opraveno. Dále čtěte: (Superpočítač na palubě Mezinárodní vesmírné stanice bude provádět složité experimenty).

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum