Hrajete a grilujete. Na trh přichází herní konzole, na které si během hry připravíte křupavé kuře

Na nové konzoli si zahrajete a ještě si ugrilujete večeři
📷
Další 3 fotografie v galerii
 PC a Mobily 
04. ledna 2021 10:35 / Depositphotos
  0   0
Možná se vám to zdá už trochu moc, a mnozí by s vámi rozhodně souhlasili. Ale je to pravda. Na nové konzoli od známého fastfoodového řetězce si zahrajete a ještě si ugrilujete večeři.

Na světě je způsob, jak hladoví hráči mohou znovu ohřát své smažené kuře, aniž by museli přerušit hru. Postačí k tomu hrací konzole s integrovaným grilem.

Kuřecí konzole není vtip

Původně bylo zveřejnilo reklamní video na KFConsole už během červnového debutu Playstation 5, ve kterém se výrobce chlubil, že "mašinka je vybavena rozžhaveným grilem“. Všichni, včetně hráčů si ale mysleli, že tento "zázrak" je spíš dobrý vtip, dokud ovšem před několika dny společnost nepředstavila skutečnou konzoli.

"Ano, je to skutečné," tweetoval zástupce společnosti Intel Mark Walton. "Ano, využívá technologii Intel a ano, má ohřívač kuřete.“

Hrajete a grilujete

Jak to tedy bude fungovat? Konzole má malou přihrádku podobnou mikrovlnné troubě, do které si mohou hráči dát ugrilovat svá kuřata a v klidu pokračovat ve hře, dokud kuřecí pochoutka nebude hotová.

"S využitím systému přirozeného tepla a proudění vzduchu se nyní můžete soustředit na svou hru a vychutnat si horké, křupavé kuře mezi jednotlivými koly vaší hry,“ říká výrobce.

Kromě grilu na kuřata není k zahození ani samotná konzole. Zařízení nabízí plynulé hraní s vysokou snímkovou frekvencí až 240 snímků za sekundu pro všechny hry s podporou 240 Hz výstupu na 4k displejích. Zatím ale nebylo oznámeno, kdy a kde bude konzole k dispozici. Na trhu s hernimi konzolemi ale půjde o opravdovou raritu. Dále čtěte: Google vydal novou aplikaci umožňující skládat písně. Ty mohou být i zajímavým vánočním dárkem.

Mirka Malá | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Měsíc narušuje náš spánek. Vědci v nové studii potvrdili, že lunární cykly na nás opravdu mají vliv

Dům a zahrada

Staré dobré hašené vápno. Výborně ochrání stromy před mrazy

Cestování

Hledáte nejkrásnější místo na planetě? Nemusíte jezdit daleko

Zavřít reklamu