Bazarům zvoní hrana, ojetiny se zárukou se kupují jinde

V Emil Frey Select očekávejte komplexní služby
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
19. srpna 2018 07:20 / Emil Frey Select
  0   0
Každý motorista ví, že kupovat ojetinu v typickém českém bazaru je obrovský risk. Jenže kam jinam zajít, abyste nikomu nenaletěli? Nově můžete naštěstí vsadit na jistotu, která se jmenuje EMIL FREY SELECT. Jedná se o zcela nový program prodeje zánovních a ojetých vozů, který na český trh přináší serióznost podle švýcarských standardů.

Kvalitní ojeté auto v dobrém stavu a ještě k tomu pro vybrané vozy zdarma roční záruka, která platí po celé Evropské unii? V divokém prostředí českých autobazarů to zní jako pohádka, ale protože v Česku rozjel své aktivity EMIL FREY SELECT, stává se i pro české zákazníky výše uvedené příjemnou realitou.

Kromě pestré nabídky kvalitních ojetých vozů s transparentní servisní historií a původem, která je k vidění na webu Emilfreyselect.cz, je pro zákazníky připravena i moderní prodejna v Praze 9 - Vysočanech (ul. Kolbenova 273/3). V nabídce na internetu je aktuálně kolem 1300 vozů, ve vysočanském showroomu jsou pak k vidění desítky z nich. A prohlédnout si je můžete opravdu detailně, protože je zde k dispozici také moderní servisní zázemí se zvedáky či diagnostikou.

Počet značek i nabízených modelů je skutečně rozsáhlý, a tak není divu, že se zde nabízí třeba ojetá Škoda Octavia, Škoda Fabia nebo Volkswagen Golf. Nejvíce vozů tvoří ojetiny od tří let stáří s nájezdem kolem 100 000 km, které jsou u českých řidičů nejoblíbenější. Široká je však také nabídka zánovních aut, která prošla detailní technickou kontrolou a díky tomu získala přísnou certifikaci EMIL FREY SELECT, což kromě jiného znamená, že zákazník získává v ceně vozu zcela zdarma také roční záruku. Ta kryje 13 konstrukčních skupin a je platná po celé Evropské unii, přičemž zahrnuje také asistenční službu.

Některé vozy v nabídce mají dokonce rovnou záruku na 24 měsíců, popř. je zájemcům nabízena možnost si záruku na druhý rok připlatit. Samozřejmostí je 100 % garance původu a servisní historie. Tak či tak se ale do nabídky vozů s certifikací EMIL FREY SELECT nemůže dostat automobil starší osmi let, nebo s nájezdem vyšším než 180 000 km.

Není nic jednoduššího, než se osobně přesvědčit v novém Centru prodeje ojetých vozů EMIL FREY SELECT v pražských Vysočanech, kde je kromě moderního showroomu s desítkami vozů zákazníkům k dispozici i profesionální servis a samozřejmě proškolený personál.

Ema Maxová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Jsme na prahu dalšího evolučního skoku? Pokud se umělé dělohy stanou samozřejmostí, tak ano

Dům a zahrada

Jak vybrat fólii na zahradní jezírko

Cestování

Chcete zažít dovolenou ve stylu filmu Mamma Mia? Vydejte se na chorvatský ostrov Vis

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu