Bazarům zvoní hrana, ojetiny se zárukou se kupují jinde

 Auto-Moto 
19. srpna 2018 07:20 / Ema Maxová
  0
📷
6 fotografií v galerii
V Emil Frey Select očekávejte komplexní služby Emil Frey Select
Každý motorista ví, že kupovat ojetinu v typickém českém bazaru je obrovský risk. Jenže kam jinam zajít, abyste nikomu nenaletěli? Nově můžete naštěstí vsadit na jistotu, která se jmenuje EMIL FREY SELECT. Jedná se o zcela nový program prodeje zánovních a ojetých vozů, který na český trh přináší serióznost podle švýcarských standardů.

Kvalitní ojeté auto v dobrém stavu a ještě k tomu pro vybrané vozy zdarma roční záruka, která platí po celé Evropské unii? V divokém prostředí českých autobazarů to zní jako pohádka, ale protože v Česku rozjel své aktivity EMIL FREY SELECT, stává se i pro české zákazníky výše uvedené příjemnou realitou.

Kromě pestré nabídky kvalitních ojetých vozů s transparentní servisní historií a původem, která je k vidění na webu Emilfreyselect.cz, je pro zákazníky připravena i moderní prodejna v Praze 9 - Vysočanech (ul. Kolbenova 273/3). V nabídce na internetu je aktuálně kolem 1300 vozů, ve vysočanském showroomu jsou pak k vidění desítky z nich. A prohlédnout si je můžete opravdu detailně, protože je zde k dispozici také moderní servisní zázemí se zvedáky či diagnostikou.

Počet značek i nabízených modelů je skutečně rozsáhlý, a tak není divu, že se zde nabízí třeba ojetá Škoda Octavia, Škoda Fabia nebo Volkswagen Golf. Nejvíce vozů tvoří ojetiny od tří let stáří s nájezdem kolem 100 000 km, které jsou u českých řidičů nejoblíbenější. Široká je však také nabídka zánovních aut, která prošla detailní technickou kontrolou a díky tomu získala přísnou certifikaci EMIL FREY SELECT, což kromě jiného znamená, že zákazník získává v ceně vozu zcela zdarma také roční záruku. Ta kryje 13 konstrukčních skupin a je platná po celé Evropské unii, přičemž zahrnuje také asistenční službu.

Některé vozy v nabídce mají dokonce rovnou záruku na 24 měsíců, popř. je zájemcům nabízena možnost si záruku na druhý rok připlatit. Samozřejmostí je 100 % garance původu a servisní historie. Tak či tak se ale do nabídky vozů s certifikací EMIL FREY SELECT nemůže dostat automobil starší osmi let, nebo s nájezdem vyšším než 180 000 km.

Není nic jednoduššího, než se osobně přesvědčit v novém Centru prodeje ojetých vozů EMIL FREY SELECT v pražských Vysočanech, kde je kromě moderního showroomu s desítkami vozů zákazníkům k dispozici i profesionální servis a samozřejmě proškolený personál.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Čtyři ženská znamení, která nemívají štěstí v lásce. Proč tomu tak je a je možné si lásku do...

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod