Emil Frey Select: Prodej ojetých vozů s pověstnou švýcarskou precizností a kvalitou

Prodej ojetin „po švýcarsku“
Loading...
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
02. dubna 2018 14:13 / Emil Frey Select
  0   0
Švýcarská rodinná firma Emil Frey působí v automobilovém světě už od roku 1924. Za téměř 100 let existence se rozšířila do celé Evropy, kde prodává vozy takřka 20 značek.

Poté, co nedávno koupila zastoupení značek Peugeot v Citroën v pěti zemích, stala se největším distributorem automobilů v Evropě. Dosud ji zajímaly jen nové vozy, nyní se ovšem zaměřuje i na ty ojeté. Nečekejte ale žádný bazar, Emil Frey se do businessu s ojetými vozy pustil s pověstnou švýcarskou precizností a kvalitou. Spustil projekt Emil Frey Select a jako pilotní zemi si zvolil Českou republiku.

Emil Frey Select je program zaměřující se na prověřené a kvalitní ojeté vozy. Jeho cílem je zvýšit úroveň prodeje a nabídnout služby zdaleka převyšující aktuální úroveň trhu. Od toho si švýcarská firma slibuje, že se prosadí na trhu ojetých vozů nejprve v ČR a následně i za hranicemi. Základním kamenem je kvalitní nabídka vozidel. Tu najdete na stránkách www.emilfreyselect.cz. Emil Frey do ní zařazuje jen vozy z prověřených zdrojů, ostatně většinu z nich prodali jeho dealeři jako nové, takže znají jejich servisní historii i technický stav. Přesto každé vozidlo projde přísnou předprodejní prohlídkou. Kontroluje se 30 oblastí ověřujících mechanické části, vzhled i interiér. Odhalí-li kontrola rýhu v laku, nefunkční asistenční systém, svítící kontrolku - vše musí být opraveno!

Uspěje-li vůz v této náročné zkoušce a současně vyhoví kritériím - stáří do osmi let a nájezd do 180 000 kilometrů - získá certifikát Emil Frey Select Premium a zákazník dostane zdarma na vůz plnohodnotnou minimálně roční záruku bez omezení nájezdu, navíc platnou v celé Evropě. Záruka kryje 13 konstrukčních skupin a takřka kopíruje garanci na nová vozidla. Klient má možnost si přikoupit i prodlouženou záruku na 24 měsíců. Toto vám většinou nenabídnou ani značkové prodeje prémiových automobilek.

Emil Frey Select Premium znamená:

  • Pouze prověřené vozy s nájezdem do 180 000 kilometrů a osm let stáří
  • Vozy všech značek do 3,5 tuny
  • Záruka Emil Frey Select v minimální délce 12 měsíců zdarma
  • Celoevropská platnost záruky
  • Možnost prodloužení záruky na 24 měsíců
  • Jednotný systém přípravy a certifikace vozidla
  • Certifikát Emil Frey Select Premium
  • Prohlídka zdarma po 12 měsících /10 000 kilometrech
  • Možnost výměny vozu do 30 dnů bez udání důvodu
  • Zvýhodněné financování a pojištění

Některé vozy starší osmi let nebo s vyšším nájezdem mohou být stále kvalitní, takže se v programu mohou objevit, musí ale prokázat svůj perfektní technický stav. Projdou-li přísnou předprodejní prohlídkou, dostanou certifikát Emil Frey Select, ovšem nikoli záruku. Naopak zákaz vstupu mají vozy s pochybným původem, s neověřitelnou servisní historií, po rozsáhlejší havárii či ty, které předprodejní prohlídkou neprojdou.

Pokud vás program Emil Frey Select zaujal, zajděte se podívat do zcela nového reprezentativního centra prodeje ojetých vozů v Praze 9  - Vysočanech. Disponuje nejen velkou výstavní plochou pro desítky aut a potřebným servisním zázemím, ale především profesionálně vyškoleným personálem, který je kdykoliv připraven zákazníkům pomoci s výběrem vozu či poskytnout veškeré související služby od pojištění, přes financování až po přihlášení vozu. 

Ema Maxová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Měsíc narušuje náš spánek. Vědci v nové studii potvrdili, že lunární cykly na nás opravdu mají vliv

Dům a zahrada

Staré dobré hašené vápno. Výborně ochrání stromy před mrazy

Cestování

Hledáte nejkrásnější místo na planetě? Nemusíte jezdit daleko

Zavřít reklamu