Sex s robotem? Podle prognóz sexroboti ovládnou hlavní proud v sexu do 25 let

Nejvýznamnější robotická sexlady Harmony
📷
Dalších 9 fotografií v galerii
 Technologie 
06. března 2019 10:44 / Youtube
  142   17
Navolit program, zmáčknout knoflík, žádné komplimenty před ani objetí po sexu. Jak výhodné, nemyslíte? Jenže hudba budoucnosti nemá jen libozvučné tóny, moderní sexboti dokážou i pořádně zaskřípat – a to nejen, protože na sex jednoduše nemají chuť.

Roboti jsou stále častěji denní součástí života. Usnadňují práci, šetří čas… a sexují. Jejich vývoj šel bezesporu neskutečně kupředu. V současné době dokonce existují firmy, které se specializují na robotický fetiš, ale i sexuální terapii, která má dokonce už první hmatatelné pozitivní výsledky ve zlepšení stavu frustrovaných jedinců.

Nejvýznamnější robotická sexlady

A není to koneckonců ani tak dávno, co byla světu představena Harmony – ztělesnění naprosté dokonalosti, robotická kráska, která vás pohladí, porozumí i vás odmítne, když zrovna vyhodnotí, že nemáte dostatečnou chuť...

Jde o nejvýznamnější robotickou sexlady v historii, jejíž stvoření přišlo na neuvěřitelných 30 miliard dolarů. A ačkoli by měl každý technologický pokrok slavit úspěch, u sexbotů zůstává šampaňské zatím zavřené. Sociologové se totiž obávají slavit, a to vcelku oprávněně.

Raději robota?

Podle Dr. Trudyho Barbera, průkopníka v dopadu technologie na sexuální styk, naše rostoucí ponoření do technologie znamená, že jednoho dne nastane chvíle, kdy sexboti ovládnou hlavní proud v sexu. Podle prognóz dokonce do 25 let. A stejně tak, jako přispěly moderní technologie a sociální sítě k odcizení přátel, z pohledu intimity dojde ke změnám na poli intenzivního prožitku mezi páry. Roboti vstoupí do našich každodenních potřeb a dost možná i převezmou velení nad našimi ložnicovými rituály.

Sexuální roboti jsou už nyní dostupní v provedení pro oba stoupence toho či onoho pohlaví. Jejich pořizovací cena začíná na sedmi tisíci librách a přirozeně stoupá dle dovedností mašinky. Navíc si můžete určovat i jejich podobu. To je také důvod, proč vlastně může mít jistý muž z Hon Kongu i každodenní sex s napodobeninou Scarlett Johannson. Nicméně, v éteru stále visí poměrně velký otazník. Vedle toho, že se podle Barbera budeme stávat více roboty my než roboti námi, jsou tu i další sociální hrozby. Vezměte v potaz jen, co dokáží videohry a jak moc silným dokáží být stimulem v simulaci reality. Nemusíme pak připomínat, jaká stanoviska můžeme zaujmout pod vlivem nových robotických technologií ke svému protějšku…

A není to jen postoj k partnerovi nebo partnerce, co může zamíchat kartami. Existují obavy některých výzkumníků, že robotický sex může být návykový. Proč? Tak třeba proto, že sexbot vás jen těžko odmítne, máte k němu přístup víceméně v režimu 24/7 a koho dalšího „k životu“ potřebujete?

Robotický nevěstinec

Je pravdou, že ani lidé, kteří měli tu čest a možnost zažít sex s roboty, si nejsou jisti, co by každodenní využívání robotického sexu udělalo s jejich vnímáním reality. Je pravdou, že někteří návštěvníci „Kinky S Dolls“, prvního robotického nevěstince na světě, si své robotické sexsymboly přímo zakoupili, avšak možná jen proto, že chtěli ušetřit. Hodinové radovánky se sexbotem tam totiž přijdou na 55 tisíc. A co nastane potom, až lidstvo zjistí, že v anglickém Newcastlu byla představena nová verze hyperrealistického sexuálního robota, který dokáže reagovat interakcí tak působivou, že nerozeznáte technologii od skutečnosti? (Dále čtěte: Roboti nás již brzy budou verbovat do práce. Rozdávat nám budou také výpovědi).

Jana Čiháková | inStory.cz
Témata: robot, sex, sexrobot
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Jsme na prahu dalšího evolučního skoku? Pokud se umělé dělohy stanou samozřejmostí, tak ano

Dům a zahrada

Oblékněte obyčejný plastový truhlík nebo květináč do dřevěného kabátu

Cestování

Chcete zažít dovolenou ve stylu filmu Mamma Mia? Vydejte se na chorvatský ostrov Vis

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu