Majitelé iPhone 8 si stěžují! Apple řeší problém s praskajícím zvukem

 PC a Mobily 
05. října 2017 08:04 / Lukáš Bauer
  0
📷
1 fotografie v galerii
iPhone 8 měl vážné problémy s praskáním, které reportovali jeho uživatelé na diskuzních fórech Apple
Společnost Apple vydala již druhou chybovou záplatu software iOS 11.0.2 pro verze zařízení iPhone, iPad a iPod, které jej podporují. Podobně jako předchozí update 11.0.1 má za cíl vyřešit problémy na které si stěžovalo nemalé množství jeho uživatelů.

Nová záplata verze operačního systému iOS 11 slibuje zejména vyřešení nepříjemného problému s praskajícím audiem, na který si stěžoval velký počet uživatelů iPhone 8. Aktualizace ale řeší také některé problémy s fotografiemi a šifrovanými emaily.

Majitelé iPhone 8 a iPhone 8 Plus vzali totiž nedávno internetová fóra a sociální sítě doslova útokem se zprávami o praskajícím šumu při telefonování přes mobilní sítě. Společnost Apple později vydala prohlášení, ve kterém problém potvrdila a slíbila opravu v nadcházející aktualizaci softwaru. Jak je vidět, své slovo dodržela.

Pro uživatele prémiového telefonu iPhone 8 to byla velmi nepříjemná věc, protože mnozí se obávali že problém je spíše hardwarového charakteru. Pokud však update problém opravdu vyřeší, bude to úleva jak pro uživatele, tak pro samotného výrobce.

Apple v popisu update také uvedl, že instalace řeší další dvojici problémů identifikovaných na zařízení iPhone s iOS 11. První oprava se týká méně častých potíží, které mohly způsobovat skrytí některých fotografií a druhá údajně řeší problém s otevíráním příloh v šifrovaných emailech S / MIME.

Aktualizaci předcházela oprava iOS 11.0.1 z minulého týdne, která naopak vyřešila rozsáhlý problém s poštovním serverem Exchange. Způsob, jak předcházet těmto porodním bolestem nových verzí software je potlačení aktualizací na nové verze operačního systému, dokud nebudou zásadní chyby vyřešeny. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum