Tak tenhle mobil určitě nepřehlédnete

 PC a Mobily 
20. července 2017 09:04 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Alcatel A5 LED aneb je libo DISCO mobil? Alcatel
Alcatel A5 LED je skutečný originál a na trhu podobný smartphone jen tak nenajdete… Nejde však o výkon, či funkční vybavení, ale o design.

Tato novinka od Alcatelu má totiž na zadní straně hned 35 (!) notifikačních světelných diod, kterými hned poznáte, zda máte novou zprávu z Facebooku nebo vám někdo napsal na WhatsAppu. Růžová zase znamená, že probíhá hovor a oranžová, když se vám rozezvoní ráno budík.

Je jasné, že Alcatel tímto modelem cílí na dorůstající mládež, která si v podobných vychytávkách libuje. Pokud vás světelná diskotéka už přestane líbit, snadno z A5 LEDky uděláte “normální” smartphone - již v základním balení je standardní kryt černé nebo stříbrné barvy. Vypnutím světel navíc prodloužíte výdrž baterie, což oceníte možná více než mít za každou cenu originální novinku.

Po výměně krytu vám ovšem zůstane v ruce zcela běžný, doslova průměrný, mobil s displejem o rozlišení 1280 x 720 bodů, s osmijádrovým procesorem MediaTek MT6573 (1,3 GHz). K dispozici bude 2GB RAM a 16 GB paměťového prostoru, jenž můžete rozšířit pomocí micro SD karty. Nikoho asi nepřekvapí 8MPx zadní fotoaparát s autofokusem a dvojitým bleskem, ani 5MPx přední fotoaparát. Alcatel A5 LED se již prodává za cca 5200 Kč.

Víc už toho není

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum