Apple uvede příští rok na trh trojici nových iPhonů! Jaké to budou?

 PC a Mobily 
16. listopadu 2017 16:24 / Lukáš Bauer
  1
📷
2 fotografie v galerii
Apple představí v příštím roce minimálně tři nové modely Apple
Nově se objevily informace o tom, že společnost Apple plánuje během příštího roku uvést na trh až tři nové telefony. Zprávu zveřejnil uznávaný analytik z oblasti informačních technologií Ming-Chi Kuo.

Podle analytika Kua bude dvojice novinek vyšší třídy vybavena OLED displejem o úhlopříčkách 5,8 a 6,5 palce s rozlišením 458 pixelů na palec. Třetí, levnější z telefonů, bude mít LCD displej s úhlopříčkou 6,1 palce.

Telefony budou mít inovovaný hardware a nové funkce. Do výbavy všech modelů vstoupí kamerový systém se snímáním hloubky scény pro obličejovou biometrii, stejně jako design, který se snaží s co nejužším rámem využít pro zobrazování maximum čelního prostoru smartphonu.

Úhlopříčky displejů, jejich rozlišení a různé nadstandardní funkce budou zařízení dělit mezi uživatelské segmenty střední a vyšší třídy. Ani jeden z nových telefonů však nebude přímo konkurovat nedávno představenému iPhone X. Mají se stát spíše rozšířením pro pokrytí všech segmentů, podobně jako v minulosti například iPhone SE.

OLED technologii s vyšším kontrastem a širší paletou barev očekávají spotřebitelé v mobilech už několik let. Firmy však při nasazování technologie brzdí technické omezení výrobních linek, stejně jako vyšší výrobní náklady.

Analytik Ming-Chi Kuo často přináší přesné informace ze svých zdrojů v dodavatelském řetězci společnosti Apple. V minulosti, dlouho před uvedením žhavé novinky iPhone X, například přesně popsal 5,8palcový displej, skleněný design s nerezovou ocelí, absenci Touch ID, 3D snímání a několik dalších funkcí, které se skutečně u vlajkové lodi Apple nakonec objevily.

Kuo údajně také informoval o tom, že se v příštím roce objeví iPhone s úhlopříčkou 6,46 palce, což by mohlo naznačovat, že se blíží iPhone X Plus.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet