Tom Hanks podcenil automobilové fanoušky. A bude za to pykat

Maluch určený pro Toma Hankse je hotový a míří za oceán
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
02. prosince 2017 15:18 / Carlex Design
  0   1
Když byl Tom Hanks na návštěvě v Maďarsku, fotil se u Fiatů 126p a dělal si z nich legraci. Tehdy ještě nevěděl, čeho všeho jsou fanoušci slavného Malucha schopni.

Fiat 126p známý pod přezdívkou Maluch je neuvěřitelně malý automobil i na evropské poměry, tím spíš pro Američana zvyklého na poněkud jiné rozměry aut. Zřejmě proto se slavný Tom Hanks během maďarského natáčení u těchto aut fotil a dělal si srandu, že to je nejhezčí auto na světě. Tenkrát ještě netušil, čeho jsou příznivci Maluchů schopní. Ti při představě tolik známého majitele zorganizovali sbírku a za vybrané peníze jednoho řádně vymazleného Malucha Tomovi pořídili. 

Maluch, který míří za Tomem Hanksem z Polska, není jen tak obyčejný. Je samozřejmě kompletně zrenovovaný, ale navíc dostal exkluzivní interiér. O ten se postarala v tomto oboru velice známá společnost Carlex Design, která opatřila miniaturní automobil neuvěřitelně luxusní, ale stále ještě vkusnou kabinou. Výsledek se údajně panu Hanksovi líbí a prý už se těší, až k němu jeho Maluch dorazí. 

Příběh Fiatu 126p, ve kterém bude Tom Hanks zaručeně vypadat neobyčejně komicky, se začal psát už minulý rok, kdy jistá Monika Jaškolska původem z města Bílsko-Bělá, kde Maluch vznikal, zorganizovala sbírku na nákup jednoho exempláře pro slavného herce. Nápad si následně rychle získal popularitu a do projektu se vložily další společnosti typu Carlex Design.

V současnosti už byl vůz odeslán do Ameriky. Když vše dobře dopadne, dostane Tom Hanks své nové auto pod stromeček. Tak šťastné a veselé!

Tomáš Novotný | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Archeologové odkryli masový hrob křižáků. Mohl je pomoci pohřbít i sám Ludvík IX

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Cestování

Nejlepší čas pro milovníky nádherné a čisté přírody přichází právě teď. Nepromeškejte ho

Zavřít reklamu