Takto bude vypadat největší BMW X7! Jak se vám líbí?

Velké SUV X7 bude největším modelem od BMW
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
12. září 2017 10:29 / BMW
  0   0
Bavorská automobilka zveřejnila fotografie nového konceptu BMW X7 iPerformance, který pokud se dostane do produkce, bude představovat největší model tohoto výrobce.

Mohutné SUV s označením X7 bude největší SUV od bavorské automobilky a mohlo tak být přímým konkurentem vozů, jako je Mercedes GLS nebo Cadillac Escalade. Z podstaty vozu je poměrně zřejmé, že se jedná především o model pro americký trh. BMW X7 nebude pouze prodlouženou X5, ale bude postaven na platformě řady 7.

Koncept X7 iPerformance na první pohled zaujme svým výrazným designem. Nelze si tak nevšimnout ostře řezaných chromových prvků a mohutné zadní části vozu. Koncept má také velice zajímavý interiér, ve kterém nechybí panoramatická střecha a velmi pěkně je zpracován středový panel.

Pod kapotou tohoto BMW X7 iPerformance konceptu by měla být hybridní jednotka využívající benzinový turbomotor spojený s elektromotorem a kapacitními bateriemi.

Sériový automobil nabídne kromě hybridního pohonu také konvenční jednotky v podobě řadového benzínového šestiválce (4,0 i) a také osmiválce (5,0 i). Pokud se vůz bude prodávat i na evropském trhu, je možné, že v nabídce bude i dieselový šestiválec 4,0 d. Více bude známo po nadcházejícím frankfurtském autosalonu, kde bude koncept oficiálně představen.

 

Lukáš Bauer | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Alpy vydávají artefakty tisíce let uvězněné v ledu. Patřili dávným lovcům

Dům a zahrada

Peroxid vodíku nemusí sloužit pouze k čištění ran. Vybělí i prádlo a zlikviduje plísně

Cestování

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se budete neskutečně bát

Zavřít reklamu