Toto je nerychlejší a nejvýkonnější kabriolet od Brabusu. Seznamte se s Rocket 900!

 Auto-Moto 
05. září 2017 17:20 / Lukáš Bauer
  0
📷
4 fotografie v galerii
Brabus Rocket 900 je s maximální rychlostí 350 km/h nejrychlejším čtyřmístným kabrioletem na světě Brabus
Kdo chce pohodlnou jízdu ve stylovém kabrioletu, musí většinou dělat kompromisy, zejména co se výkonu týče. Firma Brabus však dokázala zkloubit oboje do tohoto nekompromisního vozu s názvem Rocket 900.

Tento unikátní vůz dostal název Rocket 900 ne proto, že se jedná o měsíční splátku, ale číslo vyjadřuje počet koní. Ano tento kabriolet má pod kapotou devět set koní, které vás vystřelí jako raketu.

Výkon dosáhli konstruktéři Brabusu precizním naladěním 6 litrového dvanáctiválce, který byl mimo spoustu dalších úprav také převrtán na objem 6,3 litrů.

Brabus také podstatně vylepšil sedmistupňovou automatickou převodovku a diferenciál pro lepší servírování obřího výkonu. Nyní se společnost může pochlubit tím, že nabízí zákazníkům nejrychlejší a nejvýkonnější čtyřmístný kabriolet na světě.

A není divu, vždyť s tímto fešákem zrychlíte z nuly na sto za 3,9 sekundy. Maximální rychlost je 350 km /h. Jsou to docela přesvědčivé hodnoty. Pro srovnání, stejný model, který si koupíte od Mercedesu má jen 270 koňských sil, zrychlení z nuly na sto za 4,1 sekundy a jeho maximální rychlost je samozřejmě elektronicky omezena na 250 km/h.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet