Tak tenhle mobil určitě nepřehlédnete

Alcatel A5 LED aneb je libo DISCO mobil?
 PC a Mobily 
20. července 2017 09:04 / Alcatel
  0   0
Alcatel A5 LED je skutečný originál a na trhu podobný smartphone jen tak nenajdete… Nejde však o výkon, či funkční vybavení, ale o design.

Tato novinka od Alcatelu má totiž na zadní straně hned 35 (!) notifikačních světelných diod, kterými hned poznáte, zda máte novou zprávu z Facebooku nebo vám někdo napsal na WhatsAppu. Růžová zase znamená, že probíhá hovor a oranžová, když se vám rozezvoní ráno budík.

Je jasné, že Alcatel tímto modelem cílí na dorůstající mládež, která si v podobných vychytávkách libuje. Pokud vás světelná diskotéka už přestane líbit, snadno z A5 LEDky uděláte “normální” smartphone - již v základním balení je standardní kryt černé nebo stříbrné barvy. Vypnutím světel navíc prodloužíte výdrž baterie, což oceníte možná více než mít za každou cenu originální novinku.

Po výměně krytu vám ovšem zůstane v ruce zcela běžný, doslova průměrný, mobil s displejem o rozlišení 1280 x 720 bodů, s osmijádrovým procesorem MediaTek MT6573 (1,3 GHz). K dispozici bude 2GB RAM a 16 GB paměťového prostoru, jenž můžete rozšířit pomocí micro SD karty. Nikoho asi nepřekvapí 8MPx zadní fotoaparát s autofokusem a dvojitým bleskem, ani 5MPx přední fotoaparát. Alcatel A5 LED se již prodává za cca 5200 Kč.

Marek Pokorný | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Koronavirus uvěznil do karantény astronauty, kteří mají letět na ISS

Dům a zahrada

Ocet je velmi dobrý pomocník, viry ale v domácnosti zlikvidovat nedokáže

Cestování

Skrytá a nádherná místa. Krkonoše umí pořádně překvapit

Zavřít reklamu