Automobilový trh se zvedl z popela, přicházejí nejvýhodnější akce za poslední roky

 Auto-Moto 
02. března 2024 09:32 / Ema Maxová
  0
📷
8 fotografií v galerii
Peugeot se rozhodl uspořádat masivní výprodejovou akci Peugeot
Není to tak dávno, kdy si prodejci automobilů stěžovali, že nemají co prodávat, a zákazníci nadávali na předražená vozidla. Od druhé poloviny loňského roku se ale automobilový trh začal vracet do normálu a značky se znovu pustily do slevových akcí. To je případ francouzského Peugeotu. Ten rozvířil v České republice trh výrazně zvýhodněnými cenami, a teď se navíc rozhodl ještě pořádně přitvrdit. Rozhodl se uspořádat masivní výprodejovou akci „7 dní Peugeot“.

„Letošní rok jsme zahájili ve velmi dynamickém rytmu s nejvýhodnějšími akčními cenami za poslední dva roky. Uspořádáním „sedmi dní“ ovšem chceme zajít ještě dál. Věříme, že se pro naše koncesionáře tato akce stane příznivým jarním restartem prodejů a současně naši soukromí i firemní klienti dostanou vítanou příležitost k nákupu nového vozu,“ potvrzuje prodejní ředitel značky Peugeot, Filip Lapka.

Akční nabídka 7 dní Peugeot přinese velmi lákavá cenová zvýhodnění. Zákazníci se ale musí rozhodovat poměrně rychle, protože akce potrvá jen jeden jediný týden. Začíná už 11. a končí 17. března.

Pokud si vystačíte s malým autem, snadno si v segmentu B vyberete to pravé. Nemusíte přitom nijak zvlášť slevovat ze svých nároků. Dnešní vozy i přes svoje skromné rozměry nabízejí poměrně prostorný interiér, chytrý a dostatečně velký zavazadelník a bohatou zásobu asistenčních systémů. To je příklad hatchbacku Peugeot 208. V akci ho pořídíte za příznivých 349 000 Kč. 

Další zástupce tohoto segmentu, Peugeot 2008, je už osm let suverénně nejprodávanějším peugeotem v Česku. Jeho neodolatelný design a atraktivní SUV charakter z něj dělají miláčka českých motoristů. Akční cena modernizované verze je 458 tisíc korun, což je nejmíň v historii. 

Máte-li o něco náročnější požadavky z hlediska prostoru a praktičnosti, mohl by vás zaujmout dynamický hatchback 308 nebo jeho kombi verze 308 SW. Oba modely můžete v akčním týdnu nakupovat bez čekání u koncesionáře, nebo objednávat do výroby přesně podle vaší konfigurace. Hatchback pořídíte za 485 000 Kč a kombi za 515 000 Kč. Jen nepatrně větší, za to ale výrazně sportovnější a extravagantnější je dynamický fastback 408. Ten se prodává za 639 000 Kč.

Příznivci dlouhodobě žádaného stylu SUV mají na výběr cenově zvýhodněné modely Peugeot 3008 za cenu od 645 000 Kč a Peugeot 5008 za 680 000 Kč. Obě velká SUV chystají za několik měsíců novou generaci. Současné verze tak těží z výprodejových cen. Zajímavý je zejména sedmimístný Peugeot 5008, u něhož oproti loňskému roku spadla cena o více než 200 tisíc korun.

Mnohé zákazníky určitě potěší, že Peugeot po dvouleté odmlce vrací na trh oblíbenou osobní dodávku Rifter s dieselovým pohonem. V rámci 7 dní Peugeot ji lze objednávat do výroby za cenu od 515 000 Kč.

Všechny osobní vozy Peugeot pořídíte s nadstandardní pětiletou zárukou. Plug-in hybridy a elektromobily mají navíc osmiletou garanci na baterii a elektrické ústrojí. Zvažujete-li financování, oceníte výhodný 0% úrok.

Zdroj: Peugeot

Témata: auto, moto, Peugeot
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít