Tom Hanks podcenil automobilové fanoušky. A bude za to pykat

 Auto-Moto 
02. prosince 2017 15:18 / Tomáš Novotný
  1
📷
4 fotografie v galerii
Maluch určený pro Toma Hankse je hotový a míří za oceán  Carlex Design
Když byl Tom Hanks na návštěvě v Maďarsku, fotil se u Fiatů 126p a dělal si z nich legraci. Tehdy ještě nevěděl, čeho všeho jsou fanoušci slavného Malucha schopni.

Fiat 126p známý pod přezdívkou Maluch je neuvěřitelně malý automobil i na evropské poměry, tím spíš pro Američana zvyklého na poněkud jiné rozměry aut. Zřejmě proto se slavný Tom Hanks během maďarského natáčení u těchto aut fotil a dělal si srandu, že to je nejhezčí auto na světě. Tenkrát ještě netušil, čeho jsou příznivci Maluchů schopní. Ti při představě tolik známého majitele zorganizovali sbírku a za vybrané peníze jednoho řádně vymazleného Malucha Tomovi pořídili. 

Maluch, který míří za Tomem Hanksem z Polska, není jen tak obyčejný. Je samozřejmě kompletně zrenovovaný, ale navíc dostal exkluzivní interiér. O ten se postarala v tomto oboru velice známá společnost Carlex Design, která opatřila miniaturní automobil neuvěřitelně luxusní, ale stále ještě vkusnou kabinou. Výsledek se údajně panu Hanksovi líbí a prý už se těší, až k němu jeho Maluch dorazí. 

Příběh Fiatu 126p, ve kterém bude Tom Hanks zaručeně vypadat neobyčejně komicky, se začal psát už minulý rok, kdy jistá Monika Jaškolska původem z města Bílsko-Bělá, kde Maluch vznikal, zorganizovala sbírku na nákup jednoho exempláře pro slavného herce. Nápad si následně rychle získal popularitu a do projektu se vložily další společnosti typu Carlex Design.

V současnosti už byl vůz odeslán do Ameriky. Když vše dobře dopadne, dostane Tom Hanks své nové auto pod stromeček. Tak šťastné a veselé!

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet