V pražské Hostivaři vyrostlo špičkové centrum ojetých vozů

Všechny vozy jsou k dispozici pro okamžitou testovací jízdu
Loading...
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
20. května 2019 06:00 / Emil Frey Select
  0   0
Přesně před rokem se na našem trhu objevil nový program prodeje ojetých vozů Emil Frey Select. Co vedlo renomovanou švýcarskou společnost k tomu, aby v zemi, kde má prodej ojetých vozů poněkud pošramocenou pověst, spustila tak rozsáhlý projekt? Byl to právě záměr dělat věci jinak.

Společnost Emil Frey prodává ojeté vozy podle přísných švýcarských standardů. Všechna vozidla jsou precizně prověřená, kvalitní a se zcela transparentním původem a servisní historií. Na všechny vozy zařazené do programu Emil Frey Select je poskytována celoevropská roční plnohodnotná záruka a asistenční služby.
 
Férový přístup a kvalitní vozy vzbudily u českých klientů obrovský zájem a business s ojetými vozy společnosti Emil Frey se rychle rozjíždí. Tři prodejní místa v Praze, se kterými projekt začínal, přestala stačit. Nastal čas vytvořit další, a to mnohem větší, než stávající prodejny. Tak vznikl velký prodejní areál v Hostivaři v Praze 10 (ul. Pražská 38).

Na obří prodejní ploše zde najdete vozy všech značek. Mezi nimi dominují vozy Peugeot, Citroën, DS a Subaru, tedy značky, jejichž je Emil Frey oficiálním importérem do ČR. Díky velké nabídce prověřených ojetých aut, která jsou také k dispozici pro okamžitou testovací jízdu, si u Emil Frey Select v Hostivaři vybere každý, kdo nechce riskovat nepříjemnosti při koupi auta v klasických bazarech. Navíc vám zde vyřídí financování, pojištění i přihlášení vozu. Kompletní nabídku vozů najdete na Emifreyselect.cz

Ema Maxová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Aristotelés možná znal dinosaury

Dům a zahrada

Vinylové desky se vracejí do módy. Na trhu se setkáte se třemi základními typy gramofonů

Cestování

Poznejte zapomenutý ostrov Chorvatska, kde na vás dýchne klid a pohoda

Zavřít reklamu