Záruka dva roky na ojeté auto? Ano, ale už jen pár dnů

Program Emil Frey Select nabízí vozy všech značek
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
15. června 2019 22:41 / Emil Frey Select
  0   0
Plnohodnotná dvouletá záruka na ojetý vůz, to je zcela unikátní nabídka na trhu. Chcete-li ji, neotálejte a běžte si pro ni k Emil Frey Select. Máte na to posledních pár dní do konce června.

Obavy ze skrytých závad a následných nečekaných servisních nákladů jsou při koupi ojetiny určitě na místě, ne však u Emil Frey Select. Tato švýcarská společnost běžně nabízí na vozy ze své nabídky zdarma roční záruku, tu však nyní dočasně rozšiřuje na období dvou let, čímž nabízí zákazníkům jistotu a klid srovnatelný s koupí zcela nového vozu. 

Od počátku působení na našem trhu platí program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů za inovativního partnera, který ostatní převyšuje nejen svým férovým a transparentním přístupem k zákazníkům, ale také širokou nabídkou vozů, kterou doplňují nadstandardní služby. Jedním z názorných případů, jak lze i v segmentu ojetých vozů získat důvěru zákazníka, je dvouletá záruka, kterou nyní Emil Frey Select nabízí. A jak už jsme si u této společnosti zvykli, samozřejmě bez jakýchkoliv příplatků, skrytých podmínek či poznámek schovaných pod čarou.

Záruka Emil Frey Select kryje 15 konstrukčních skupin auta a takřka kopíruje záruku na nové vozy. Lze ji dokonce uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě a její součástí je rovněž asistenční služba. Zkrátka, takovou záruku na ojeté auto vám v Česku jen tak někdo nedá. Jedná se však o akční nabídku, která potrvá do 28. června 2019, takže by byla škoda tuto příležitost propásnout. Dvouletou záruku na vybrané vozy lze uplatnit ve všech čtyřech prodejních místech programu Emil Frey Select v Praze (Kolbenova, Pražská, Skorkovská a Pekařská).

„Jak jinak lépe ukázat českým zájemcům o kvalitní ojetý vůz, že jsou u nás na správné adrese, než tím, že jim poskytneme komplexní dvouletou záruku. Je to bonus, který budou jinde jen těžko hledat a díky kterému mohou být v naprostém klidu. Při koupi ojetého vozu u Emil Frey Select se tak mohou soustředit jen na to důležité – tedy, které auto z naší široké nabídky se jim líbí nejvíce,“ vysvětluje Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.

Zmíněná nabídka vozů je skutečně široká. Velkou měrou jsou zastoupeny zejména modely značek Peugeot a Citroën, ale samozřejmě zahrnuje i vozy dalších značek. Když k tomu připočteme reprezentativní prostředí showroomu v Praze v Kolbenově ulici, které je srovnatelné s místem prodeje nových aut, měl by už každý zájemce, který aktuálně hledá kvalitní, dobře vybavený a hlavně prověřený automobil s jasnou historií, vědět, kam se má vypravit…

Ema Maxová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci vyrobili z vody kov. A podíl na tom mají i čeští odborníci

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Zavřít reklamu