خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Odzvonilo oblíbenému počítači MacBook Air? Apple připravuje nový • Tech / inStory.cz
 

Odzvonilo oblíbenému počítači MacBook Air? Apple připravuje nový

Apple pracuje na vývoji nového notebooku MacBook
 PC a Mobily 
01. února 2018 13:02 / Shutterstock
  1   0
Již nějakou dobu se spekuluje nad tím, že Apple ukončí prodej úspěšného počítače MacBook Air a nahradí ho novým zařízením. Tyto spekulace nyní podpořil také taiwanský výrobce displejů, který údajně obdržel velkou objednávku na výrobu LCD modulů pro nový počítač MacBook.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Úspěšný MacBook Air je na trhu již téměř deset let a očekává se, že ho americká technologická společnost Apple v brzké době nahradí novým modelem. Tím bude nový třináctipalcový MacBook, který by podle odhadů mohl být představen již v druhé polovině letošního roku.

Společnost General Interface Solution (GIS) nedávno oznámila, že obdržela velkou objednávku od společnosti Apple na výrobu LCD modulů (LCM) pro nový 13palcový MacBook. Taiwanský výrobce displejů GIS také uvedl, že bude muset navýšit výrobu ze stávajících 300 tisíc na 600 tisíc kusů měsíčně.

Již delší dobu se spekuluje o ukončení výroby MacBook Air, která by mohla přijít právě s uvedením nového modelu. Apple zahájil prodej MacBook Air před téměř deseti lety a úspěšný produkt tedy udával nový trend tenkých notebooků se zaměřením na dlouhou výdrž baterie.

Od chvíle, kdy společnost Apple přepracovala řadu MacBooku a vybavila moderními vnitřnostmi s důrazem na konektivitu, zařízení Air již není zcela na místě. Apple totéž provedl i s 11" modelem a podobný osud čeká i 13palcový MacBook Air.

V minulém týdnu jsme také informovali o předpovědi známého analytika, který tvrdí, že Apple plánuje vydat ořezanou verzi iPhone X (čtěte: Apple chystá nový telefon, který bude levnější verzí iPhone X).

Lukáš Bauer | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Ostrovní stát v Pacifiku měl v budoucnu zmizet z povrchu Země. Nová zjištění naznačují opak

Dům a zahrada

Komplementární barvy: Co jsou a jak je využít v designu?

Bydlení

Jak vybrat správný odpadkový koš?

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن