خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Takto bude vypadat největší BMW X7! Jak se vám líbí? • Tech / inStory.cz
 

Takto bude vypadat největší BMW X7! Jak se vám líbí?

Velké SUV X7 bude největším modelem od BMW
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Auto-Moto 
12. září 2017 10:29 / BMW
  0   0
Bavorská automobilka zveřejnila fotografie nového konceptu BMW X7 iPerformance, který pokud se dostane do produkce, bude představovat největší model tohoto výrobce.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mohutné SUV s označením X7 bude největší SUV od bavorské automobilky a mohlo tak být přímým konkurentem vozů, jako je Mercedes GLS nebo Cadillac Escalade. Z podstaty vozu je poměrně zřejmé, že se jedná především o model pro americký trh. BMW X7 nebude pouze prodlouženou X5, ale bude postaven na platformě řady 7.

Koncept X7 iPerformance na první pohled zaujme svým výrazným designem. Nelze si tak nevšimnout ostře řezaných chromových prvků a mohutné zadní části vozu. Koncept má také velice zajímavý interiér, ve kterém nechybí panoramatická střecha a velmi pěkně je zpracován středový panel.

Pod kapotou tohoto BMW X7 iPerformance konceptu by měla být hybridní jednotka využívající benzinový turbomotor spojený s elektromotorem a kapacitními bateriemi.

Sériový automobil nabídne kromě hybridního pohonu také konvenční jednotky v podobě řadového benzínového šestiválce (4,0 i) a také osmiválce (5,0 i). Pokud se vůz bude prodávat i na evropském trhu, je možné, že v nabídce bude i dieselový šestiválec 4,0 d. Více bude známo po nadcházejícím frankfurtském autosalonu, kde bude koncept oficiálně představen.

 

Lukáš Bauer | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Zabíjení velryb měla ukončit mezinárodní smlouva. Jak to, že je některé země stále loví?

Dům a zahrada

Zkrášlete si svůj dům kreativními truhlíky. A nemusí zdobit jen okna

Bydlení

Pařeniště je levnější než skleník a zvládnete ho doma vyrobit i sami

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن