Tom Hanks podcenil automobilové fanoušky. A bude za to pykat

Maluch určený pro Toma Hankse je hotový a míří za oceán
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
02. prosince 2017 15:18 / Carlex Design
  0   1
Když byl Tom Hanks na návštěvě v Maďarsku, fotil se u Fiatů 126p a dělal si z nich legraci. Tehdy ještě nevěděl, čeho všeho jsou fanoušci slavného Malucha schopni.

Fiat 126p známý pod přezdívkou Maluch je neuvěřitelně malý automobil i na evropské poměry, tím spíš pro Američana zvyklého na poněkud jiné rozměry aut. Zřejmě proto se slavný Tom Hanks během maďarského natáčení u těchto aut fotil a dělal si srandu, že to je nejhezčí auto na světě. Tenkrát ještě netušil, čeho jsou příznivci Maluchů schopní. Ti při představě tolik známého majitele zorganizovali sbírku a za vybrané peníze jednoho řádně vymazleného Malucha Tomovi pořídili. 

Maluch, který míří za Tomem Hanksem z Polska, není jen tak obyčejný. Je samozřejmě kompletně zrenovovaný, ale navíc dostal exkluzivní interiér. O ten se postarala v tomto oboru velice známá společnost Carlex Design, která opatřila miniaturní automobil neuvěřitelně luxusní, ale stále ještě vkusnou kabinou. Výsledek se údajně panu Hanksovi líbí a prý už se těší, až k němu jeho Maluch dorazí. 

Příběh Fiatu 126p, ve kterém bude Tom Hanks zaručeně vypadat neobyčejně komicky, se začal psát už minulý rok, kdy jistá Monika Jaškolska původem z města Bílsko-Bělá, kde Maluch vznikal, zorganizovala sbírku na nákup jednoho exempláře pro slavného herce. Nápad si následně rychle získal popularitu a do projektu se vložily další společnosti typu Carlex Design.

V současnosti už byl vůz odeslán do Ameriky. Když vše dobře dopadne, dostane Tom Hanks své nové auto pod stromeček. Tak šťastné a veselé!

Tomáš Novotný | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Milionové velkoměsto vysychá. Vodu má na tři měsíce, pak nastane kolaps

Dům a zahrada

Zajímavé tipy na jednoduché opravy staršího nábytku

Bydlení

Odklízení sněhu nemusí být dřina. Stačí si zvolit správného pomocníka

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن