خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Tom Hanks podcenil automobilové fanoušky. A bude za to pykat • Tech / inStory.cz
 

Tom Hanks podcenil automobilové fanoušky. A bude za to pykat

Maluch určený pro Toma Hankse je hotový a míří za oceán
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Auto-Moto 
02. prosince 2017 15:18 / Carlex Design
  0   1
Když byl Tom Hanks na návštěvě v Maďarsku, fotil se u Fiatů 126p a dělal si z nich legraci. Tehdy ještě nevěděl, čeho všeho jsou fanoušci slavného Malucha schopni.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Fiat 126p známý pod přezdívkou Maluch je neuvěřitelně malý automobil i na evropské poměry, tím spíš pro Američana zvyklého na poněkud jiné rozměry aut. Zřejmě proto se slavný Tom Hanks během maďarského natáčení u těchto aut fotil a dělal si srandu, že to je nejhezčí auto na světě. Tenkrát ještě netušil, čeho jsou příznivci Maluchů schopní. Ti při představě tolik známého majitele zorganizovali sbírku a za vybrané peníze jednoho řádně vymazleného Malucha Tomovi pořídili. 

Maluch, který míří za Tomem Hanksem z Polska, není jen tak obyčejný. Je samozřejmě kompletně zrenovovaný, ale navíc dostal exkluzivní interiér. O ten se postarala v tomto oboru velice známá společnost Carlex Design, která opatřila miniaturní automobil neuvěřitelně luxusní, ale stále ještě vkusnou kabinou. Výsledek se údajně panu Hanksovi líbí a prý už se těší, až k němu jeho Maluch dorazí. 

Příběh Fiatu 126p, ve kterém bude Tom Hanks zaručeně vypadat neobyčejně komicky, se začal psát už minulý rok, kdy jistá Monika Jaškolska původem z města Bílsko-Bělá, kde Maluch vznikal, zorganizovala sbírku na nákup jednoho exempláře pro slavného herce. Nápad si následně rychle získal popularitu a do projektu se vložily další společnosti typu Carlex Design.

V současnosti už byl vůz odeslán do Ameriky. Když vše dobře dopadne, dostane Tom Hanks své nové auto pod stromeček. Tak šťastné a veselé!

Tomáš Novotný | inStory.cz
Kam dál?
Vzduchem chlazený šestiválec Porsche dává neuvěřitelný výkon!
Jak sehnat kvalitní levné pneumatiky na vaše auto
Chcete revoluční náklaďák Tesla? Cena rezervace je vysoká!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědcům se podařil neuvěřitelný pokrok. V budoucnu budou moci pěstovat lidské orgány

Dům a zahrada

Detaily, které mohou vylepšit organizaci domácnosti

Bydlení

Probuďte tělo ze zimního spánku a pořiďte si trampolínu

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن